PII na XVII edycji Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2016


Nagradzamy najlepszych!

Efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie stanowi warunek wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw. Miło nam, że możemy spotykać i nagradzać najlepszych w tej dziedzinie.

W ramach XVII edycji Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2016, wspólnie z organizatorem – Instytutem Pracy i Spraw Społecznych oraz przy wsparciu Prezesa Narodowego Banku Polskiego, wyłoniliśmy faworytów tej kategorii spośród pracodawców działających w Polsce.

Celem Konkursu jest propagowanie wiedzy i najlepszych doświadczeń praktycznych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez wyróżnianie organizacji, które odnoszą sukcesy w tej dziedzinie. Konkurs jest jedną z form pobudzania i upowszechniania metod zarządzania zasobami ludzkimi odpowiadających strukturze i kulturze organizacyjnej firmy.

W ramach współpracy PII z IPiSS przekazaliśmy nagrodę w postaci Inspirującego Seminarium Kinowego firmie Orange Polska S.A. Nagrodę z rąk Agnieszki i Tomka odebrał Pan Grzegorz Steinke, Dyrektor Rekrutacji i Rozwoju Pracowników Orange Polska.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz relację viedeo


Powiązane artykuły: